Y07851R20000D9L
MFR.Part #
Y07851R20000D9L
JLCPCB Part #
C1463859
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS