Y07851R00000D9L
MFR.Part #
Y07851R00000D9L
JLCPCB Part #
C1463931
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS