Y0785150R000T9L
MFR.Part #
Y0785150R000T9L
JLCPCB Part #
C1477574
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS