Y0785450R000T9L
MFR.Part #
Y0785450R000T9L
JLCPCB Part #
C1493263
Description
-55℃~+125℃ 450Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS