Y078512K1000B9L
MFR.Part #
Y078512K1000B9L
JLCPCB Part #
C1467608
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS