Y0785100R000B9L
MFR.Part #
Y0785100R000B9L
JLCPCB Part #
C1467685
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS