Y0780500R000F0W
MFR.Part #
Y0780500R000F0W
JLCPCB Part #
C4360502
Description
-55℃~+220℃ 20mW 500Ω ±1% ±3ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS