Y0773800K000T9L
MFR.Part #
Y0773800K000T9L
JLCPCB Part #
C1496643
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 800kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS