Y0771500K000T9L
MFR.Part #
Y0771500K000T9L
JLCPCB Part #
C1494462
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS