Y0707100K000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0707100K000F0L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 400mW ±0.2ppm/℃ ±1% - Through Hole Resistors