PLT0805Z2672LBTS
MFR.Part #
PLT0805Z2672LBTS
JLCPCB Part #
C4269472
Description
-55℃~+125℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount