Y070680K5000F0L
MFR.Part #
Y070680K5000F0L
JLCPCB Part #
C1494255
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 80.5kΩ Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors