H8301KDCA
MFR.Part #
H8301KDCA
JLCPCB Part #
C1406372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS