Y070675R0000T9L
MFR.Part #
Y070675R0000T9L
JLCPCB Part #
C1369328
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 75Ω Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS