Y07062K49950T9L
MFR.Part #
Y07062K49950T9L
JLCPCB Part #
C1493189
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.4995kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS