H8487KDCA
MFR.Part #
H8487KDCA
JLCPCB Part #
C1406345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS