Y070625K0000B9L
MFR.Part #
Y070625K0000B9L
JLCPCB Part #
C1491122
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 400mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS