Y070612K9064T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y070612K9064T9L
JLCPCB Part #
C1493144
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.9064kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS