Y0118150R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0118150R000B9L
JLCPCB Part #
C1569895
Package
Plugin
Description
150Ω 5W ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS