AHA25AFB-2K43
MFR.Part #
AHA25AFB-2K43
JLCPCB Part #
C1568412
Description
2.43kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS