Y0106500K000T0L
MFR.Part #
Y0106500K000T0L
JLCPCB Part #
C3360134
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 500kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS