Y0106100K000X0L
MFR.Part #
Y0106100K000X0L
JLCPCB Part #
C1495348
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 100kΩ ±0.0025% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS