Y01041K90000T0L
MFR.Part #
Y01041K90000T0L
JLCPCB Part #
C1493583
Description
-55℃~+125℃ 1.9kΩ 1W ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS