TZX7V5B-TAP
MFR.Part #
TZX7V5B-TAP
JLCPCB Part #
C3763897
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 500mW 7.2V~7.6V 7.5V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS