Y0102140R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0102140R000T9L
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 140Ω ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS