Y0090500R000B9L
MFR.Part #
Y0090500R000B9L
JLCPCB Part #
C1483918
Description
-55℃~+125℃ 1W 500Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS