Y00886K98000T0L
MFR.Part #
Y00886K98000T0L
JLCPCB Part #
C1483733
Description
-55℃~+125℃ 6.98kΩ 600mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors