H464R9BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H464R9BDA
JLCPCB Part #
C1411192
Package
Plugin
Description
500mW 64.9Ω ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS