Y00757K32000B0L
MFR.Part #
Y00757K32000B0L
JLCPCB Part #
C1462117
Description
-55℃~+125℃ 300mW 7.32kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors