SMBJ15CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ15CA-E3/52
JLCPCB Part #
C435933
Package
SMB(DO-214AA)
Description
15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS