TH3B226M6R3D1500
MFR.Part #
TH3B226M6R3D1500
JLCPCB Part #
C1957133
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 22uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS