Y00753R30000D9L
MFR.Part #
Y00753R30000D9L
JLCPCB Part #
C1459319
Description
-55℃~+125℃ 3.3Ω 300mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS