FEP16FT-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FEP16FT-E3/45
JLCPCB Part #
C5358934
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.3V@8A 10uA 16A 300V TO-220-3 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS