Y00752K37000F9L
MFR.Part #
Y00752K37000F9L
JLCPCB Part #
C1459929
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS