Y00753K30000F9L
MFR.Part #
Y00753K30000F9L
JLCPCB Part #
C1460002
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS