Y0075250R000A0L
MFR.Part #
Y0075250R000A0L
JLCPCB Part #
C1462192
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors