CP0005R9100KE66
MFR.Part #
CP0005R9100KE66
JLCPCB Part #
C19616123
Description
-65℃~+275℃ 5W 910mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS