Y0075162R000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075162R000F0L
JLCPCB Part #
C1459776
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors