FLAX2K1500D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLAX2K1500D
JLCPCB Part #
C1464698
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS