Y0075157R320T9L
MFR.Part #
Y0075157R320T9L
JLCPCB Part #
C1464829
Description
-55℃~+125℃ 157.32Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS