Y0075100K000B9L
MFR.Part #
Y0075100K000B9L
JLCPCB Part #
C1480948
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS