Y00664R00000F0L
MFR.Part #
Y00664R00000F0L
JLCPCB Part #
C1494154
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 4Ω ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors