Y0062857R590T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062857R590T9L
Description
-55℃~+125℃ 600mW 857.59Ω ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS