RNC50H1910FSB1431
MFR.Part #
RNC50H1910FSB1431
JLCPCB Part #
C3535798
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors