Y006270K0000D9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006270K0000D9L
JLCPCB Part #
C1492304
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ Metal foil resistor ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS