Y0062548R673D9L
MFR.Part #
Y0062548R673D9L
JLCPCB Part #
C1465171
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 548.673Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS