Y0062548R673B9L
MFR.Part #
Y0062548R673B9L
JLCPCB Part #
C1468655
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 548.673Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS