Y006247R0000F0L
MFR.Part #
Y006247R0000F0L
JLCPCB Part #
C1467625
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors