Y006235K6000T0L
MFR.Part #
Y006235K6000T0L
JLCPCB Part #
C1485638
Description
-55℃~+125℃ 35.6kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors