Y0062277R011D9L
MFR.Part #
Y0062277R011D9L
JLCPCB Part #
C1465211
Description
-55℃~+125℃ 277.011Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS